Email: info@slavonice-ubytovani.cz

mobil: 721 459 942

2. mobil: 728 622 379

 

 

 

 

Užitečné odkazy

***************

 

UBYTOVANI ČR

 

Chalupy ubytování

 

Chata Souček Slavonice

 

 

UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNU VE SLAVONICÍCH

 

Rozhodli jste se informovat o ubytování v zařízení dobré kvality, které je umístěno na pokraji malebného historického městečka Slavonice ve vilové čtvrti, stranou městského ruchu, od středu města vzdáleno 7 minut chůze.

Apartmán je samostatná přízemní budova s vlastním vchodem z ulice. Parkovat můžete přímo pod okny vašeho pokoje. V budově jsou dva pokoje, společenská místnost, koupelna a WC. Jeden pokoj je dvoulůžkový, druhý třílůžkový. Společenská místnost je vybavena kuchyňskou linkou, plynovým sporákem, mikrovlnkou, varnou konvicí a ledničkou, je zde i jídelní kout. Pro odpočinek je ve společenské místnosti sedací souprava, jejíž pohovka může v případě předchozí dohody sloužit jako další ubytovací místo. Maximální kapacita v případě obsazení celého apartmánu jednou skupinou je 6 dospělých osob, přičemž dvě děti do šesti let věku se počítají z hlediska kapacity jako jedna osoba. K dispozici ubytovaným je i televizor.

Kuchyňská linka je vybavena nádobím a příborem pro 5 osob, samozřejmostí je tekoucí teplá i studená voda. Objekt je za příplatek vytápěn i při náhodném poklesu teplot v letním období.

 

V celém objektu je zakázáno kouření.
Ubytování psů vyloučeno.

 

 

Před objektem je parkoviště pro dva automobily, jízdní kola je možno uschovat pod přístřeškem ve dvoře rodinného domku majitele objektu, který je v těsném sousedství.

V den nástupu je možné se ubytovat od 14:00 do 20:00 hod. (do 22:00 hod. po domluvě), v den ukončení pobytu je nutno pokoj uvolnit do 10:00 hod.

Apartmán je nejvhodnější k ubytování celé rodiny (skupiny), kdy je poskytována skupinám výrazná sleva při obsazení celého apartmánu. Děti do tří let věku je vhodné ubytovat pouze při objednávce celého apartmánu.

 

Kapacita:  5 osob (6 osob – jedna skupina)

Provoz:     celoroční
           

Všechna práva vyhrazena.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

 

Copyright © 2008 Miloš Fiala

design by M. Fiala